SearchSearch  HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  



Share
 

 Komentarji članov o forumskem teamu

View previous topic View next topic Go down 

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Sun Jun 12 2011, 10:22 #1

Tukaj lahko člani pokomentirate naš forumski team.
Lahko nas pohvalite, pokritizirate, predlagate kako naj postanemo boljši ...
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

^Ewwy
^Ewwy
Število prispevkov : 879
Join date : 2009-08-10

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 10:52 #2

jas moram pohvlati lolish ker se mi zdi da je res vztrajna in zvesta forumu ter super adminka :)))
Back to top Go down
http://memory.slovenianforum.com/

barcelonista
barcelonista
Število prispevkov : 526
Join date : 2011-06-30

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 12:05 #3

TEAM JE SUPER NAJBOLJ PRIDNA PA JE ADMINKA LOLISH KER SKRBI ZA FORUM IN GA UREJA ,)
Back to top Go down
http://www.tumblr.com/blog/nastjatheprincess123

TheTiinchaaa
TheTiinchaaa
Število prispevkov : 223
Join date : 2011-07-01

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 12:30 #4

Ja tudi sama bi pohvalila lolish. Je prijazna in rada pomaga. :) Pove vse, ter kot danes vidim, je vse skozi na forumu, tako da : RESPECT!
Back to top Go down

cora
cora
Število prispevkov : 140
Join date : 2011-06-14

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 14:25 #5

    Jaz bi pohvalila lolish. zakaj.?
    ker je zelo prijazna & skrbi za forum, nas prenaša z našimi vprašanji in neumnostmi.
    srbi za mt team & nove člane. mislim da ji nekako lahko rečemo big sisi. mislm kr res
    se zelo trudi. :D
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 14:38 #6

hvala za vse pohvale, res ste me presenetili, samo naj vas ne bo strah tudi pokritizirati če vam kaj ni všeč [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

cora
cora
Število prispevkov : 140
Join date : 2011-06-14

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 15:26 #7

    lolish saj ni ničesar za pokritizirat.
Back to top Go down

^Ewwy
^Ewwy
Število prispevkov : 879
Join date : 2009-08-10

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Jul 01 2011, 20:54 #8

tako kot je rekla chocolate ;)) super si!
Back to top Go down
http://memory.slovenianforum.com/

SuzyDeppSparrow
SuzyDeppSparrow
Število prispevkov : 151
Join date : 2011-07-24

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Sun Jul 31 2011, 22:32 #9

Pohvalila bi glano Adminko lolish zato, ker lepo skrbi za forum
pa Boombonček ima dobre vodiče
oz imata jih obe z lolish veliko sem se naučila iz vajinih vodičev
Back to top Go down

KimTheMonster
KimTheMonster
Število prispevkov : 1727
Join date : 2011-11-01

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Mon Nov 07 2011, 18:39 #10

Tudi jaz bi pohvalila glavno adminko lolish. Zakaj?
Zato ker je zelo prijazna in rada pomaga je pa tudi zelo zagnana za forum, da ga preureja in vse to. Ker verjemete ali ne urejanje foruma ni mački kašelj. To vem iz lastnih izkušenj. Sicer mi je pa lolish vredu tudi zaradi najinega sodelovanja na drugem forumu.
Back to top Go down

Majchi.Ka*
Majchi.Ka*
Število prispevkov : 311
Join date : 2010-01-01

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Mon Nov 21 2011, 20:12 #11

Petra je super. Vse prenove dela skor sama, fajn ji ratajo, prjazna je in skos dela kar ji lolish reče tko da supr <3
Back to top Go down

Monkey
Monkey
Število prispevkov : 40
Join date : 2011-04-09

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Mon Nov 21 2011, 20:15 #12

Zakaj vi hvalite lolish? Da je ni nč za pokritizirat? Itak da je polno kritik na njen račun ---> samo da jih ona ne prenese. Edina pametna na tem forum je Petra, kokr je rekla sw. :) Dejte no lolish pa ja ni super. Ja je ustrajna, sam mogoče preveč da na to da je ona GLAVNA in skoz neki šinfa, itd...
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Mon Nov 21 2011, 20:41 #13

Monkey wrote:
Zakaj vi hvalite lolish? Da je ni nč za pokritizirat? Itak da je polno kritik na njen račun ---> samo da jih ona ne prenese. Edina pametna na tem forum je Petra, kokr je rekla sw. :) Dejte no lolish pa ja ni super. Ja je ustrajna, sam mogoče preveč da na to da je ona GLAVNA in skoz neki šinfa, itd...
od kod tebi to da jaz ne presenem kritike? [You must be registered and logged in to see this image.] če je utemeljena jo z veseljem slišim da vem kaj moram pri sebi izboljšat
samo tako mimogrede, če bi bil več na forumu bi vedel da petra ni več adminka, ker je odstopila

in kot sem rekla sprejmem kritiko če je utemeljena, tak da bi bilo res fajn če bi malo utemeljil to svojo izjavo glede šinfaja in tistih pikic ki si jih potem dodal..
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Majchi.Ka*
Majchi.Ka*
Število prispevkov : 311
Join date : 2010-01-01

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Tue Nov 22 2011, 19:16 #14

Ni čudno da je odstopla, če ni smela nič delat na forumu razen prenov :/ Žal mi je ampak je res.
Back to top Go down

Monkey
Monkey
Število prispevkov : 40
Join date : 2011-04-09

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Tue Nov 22 2011, 19:20 #15

lolish wrote:
Monkey wrote:
Zakaj vi hvalite lolish? Da je ni nč za pokritizirat? Itak da je polno kritik na njen račun ---> samo da jih ona ne prenese. Edina pametna na tem forum je Petra, kokr je rekla sw. :) Dejte no lolish pa ja ni super. Ja je ustrajna, sam mogoče preveč da na to da je ona GLAVNA in skoz neki šinfa, itd...
od kod tebi to da jaz ne presenem kritike? [You must be registered and logged in to see this image.] če je utemeljena jo z veseljem slišim da vem kaj moram pri sebi izboljšat
samo tako mimogrede, če bi bil več na forumu bi vedel da petra ni več adminka, ker je odstopila

in kot sem rekla sprejmem kritiko če je utemeljena, tak da bi bilo res fajn če bi malo utemeljil to svojo izjavo glede šinfaja in tistih pikic ki si jih potem dodal..

lolish - ravno o tem govorim ;) Enostavno ne preneseš kritike... Petra je res žal odstopila, saj jaz bi tudi, če bi delal s tabo. Brez tebe bi vrjetno timu bilo lažje, ali pa vsaj nehaj dajat vse na to da si GLAVNA adminka. Si adminka in to je to... Matr no.... Moja prejšna kritika je utemeljena, pa še kako...
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Tue Nov 22 2011, 19:32 #16

Monkey wrote:
lolish wrote:
Monkey wrote:
Zakaj vi hvalite lolish? Da je ni nč za pokritizirat? Itak da je polno kritik na njen račun ---> samo da jih ona ne prenese. Edina pametna na tem forum je Petra, kokr je rekla sw. :) Dejte no lolish pa ja ni super. Ja je ustrajna, sam mogoče preveč da na to da je ona GLAVNA in skoz neki šinfa, itd...
od kod tebi to da jaz ne presenem kritike? [You must be registered and logged in to see this image.] če je utemeljena jo z veseljem slišim da vem kaj moram pri sebi izboljšat
samo tako mimogrede, če bi bil več na forumu bi vedel da petra ni več adminka, ker je odstopila

in kot sem rekla sprejmem kritiko če je utemeljena, tak da bi bilo res fajn če bi malo utemeljil to svojo izjavo glede šinfaja in tistih pikic ki si jih potem dodal..

lolish - ravno o tem govorim [You must be registered and logged in to see this image.] Enostavno ne preneseš kritike... Petra je res žal odstopila, saj jaz bi tudi, če bi delal s tabo. Brez tebe bi vrjetno timu bilo lažje, ali pa vsaj nehaj dajat vse na to da si GLAVNA adminka. Si adminka in to je to... Matr no.... Moja prejšna kritika je utemeljena, pa še kako...
odkrito povedano ti si delal z mano, ker si bil nekaj časa v teamu, vendar nisi opravljal svoje naloge, poleg tega pa petra ni odstopila zaradi mene, ampak zato ker nima časa za forum...
no ves čas samo praviš kako je utemeljena, vendar pa še vedno nisi povedal nobenega argumenta s katerim bi to potrdil..
pa še to, jaz vem da sem ponavadi jaz tista ki je stroga na forumu, pa se mogoče zdi da samo ves čas težim, samo če ne bo nihče opozarjal na kršenje pravil potem pravila sploh nimajo smisla...

me pa zanima kaj še drugi menijo o tem...
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Monkey
Monkey
Število prispevkov : 40
Join date : 2011-04-09

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Sun Nov 27 2011, 16:58 #17

Ahhh... BZ
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Sun Nov 27 2011, 17:45 #18

Monkey wrote:
Ahhh... BZ
kaj je zdaj bz...
raje do konca povej če si nekaj začel..
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Sun Nov 27 2011, 18:52 #19

lolish wrote:
Monkey wrote:
lolish wrote:
Monkey wrote:
Zakaj vi hvalite lolish? Da je ni nč za pokritizirat? Itak da je polno kritik na njen račun ---> samo da jih ona ne prenese. Edina pametna na tem forum je Petra, kokr je rekla sw. :) Dejte no lolish pa ja ni super. Ja je ustrajna, sam mogoče preveč da na to da je ona GLAVNA in skoz neki šinfa, itd...
od kod tebi to da jaz ne presenem kritike? [You must be registered and logged in to see this image.] če je utemeljena jo z veseljem slišim da vem kaj moram pri sebi izboljšat
samo tako mimogrede, če bi bil več na forumu bi vedel da petra ni več adminka, ker je odstopila

in kot sem rekla sprejmem kritiko če je utemeljena, tak da bi bilo res fajn če bi malo utemeljil to svojo izjavo glede šinfaja in tistih pikic ki si jih potem dodal..

lolish - ravno o tem govorim [You must be registered and logged in to see this image.] Enostavno ne preneseš kritike... Petra je res žal odstopila, saj jaz bi tudi, če bi delal s tabo. Brez tebe bi vrjetno timu bilo lažje, ali pa vsaj nehaj dajat vse na to da si GLAVNA adminka. Si adminka in to je to... Matr no.... Moja prejšna kritika je utemeljena, pa še kako...
odkrito povedano ti si delal z mano, ker si bil nekaj časa v teamu, vendar nisi opravljal svoje naloge, poleg tega pa petra ni odstopila zaradi mene, ampak zato ker nima časa za forum...
no ves čas samo praviš kako je utemeljena, vendar pa še vedno nisi povedal nobenega argumenta s katerim bi to potrdil..
pa še to, jaz vem da sem ponavadi jaz tista ki je stroga na forumu, pa se mogoče zdi da samo ves čas težim, samo če ne bo nihče opozarjal na kršenje pravil potem pravila sploh nimajo smisla...

me pa zanima kaj še drugi menijo o tem...

monkey lej nism odstopila zaradi lolish ampak zaradi šole, če hočeš to od mene slišt če ne verjamš lolish.
Back to top Go down

Zvončica*
Zvončica*
Število prispevkov : 108
Join date : 2011-03-14

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Dec 02 2011, 15:20 #20

super team ste! edino malo pozabljivi, ker ste pozabili na zimsko prenovo
(piše da bo 1.12) :P: drugače pa radi pomagate in to mi je všeč ♥️
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Fri Dec 02 2011, 15:37 #21

Zvončica* wrote:
super team ste! edino malo pozabljivi, ker ste pozabili na zimsko prenovo
(piše da bo 1.12) [You must be registered and logged in to see this image.] drugače pa radi pomagate in to mi je všeč ♥
nismo pozabili na prenovo, saj bo vse, samo ne na točno tisti datum kot je napisan [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Zvončica*
Zvončica*
Število prispevkov : 108
Join date : 2011-03-14

Komentarji članov o forumskem teamu Empty
Mon Dec 05 2011, 15:22 #22

aha.. sem zdaj videla-božanska prenova <333
še enkrat bi se zahvalila perfektnemu teamu ;D
Back to top Go down

Sponsored content

Komentarji članov o forumskem teamu Empty

Back to top Go down
 

Komentarji članov o forumskem teamu

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» komentarji,

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Oglaševanje :: POMEMBNO :: vase mnenje-