SearchSearch  HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  



Share
 

 Why I cry? Nobody cares!

View previous topic View next topic Go down 

MissBiersack<3<3
MissBiersack<3<3
Število prispevkov : 50
Join date : 2013-03-29

Why I cry? Nobody cares! Empty
Sat Mar 30 2013, 23:32 #1



Why I cry? Nobody cares! Sad+alone+tumblr+girls+love+wallpapers+(2)

Tukaj boste izvedeli več o meni...

Back to top Go down

MissBiersack<3<3
MissBiersack<3<3
Število prispevkov : 50
Join date : 2013-03-29

Why I cry? Nobody cares! Empty
Sun Mar 31 2013, 16:25 #2

Hello!
Kot že veste moje ime je Patricija.Sicer imam dva imena.Nika je moje drugo ime.Stara sem petnajst let.Kot že lahko vidite se fanica od BVB.Ampak sem fanica tudi od Justin Bieberja in od One direction.Poslušam pa tudi Tokio Hotel,Avril Lavigne,Evanscence,...Igram veliko inštrumentov.Električno kitaro(4 leta),bobne(2 leti),klavir(5l let) in pa flavto (1 leto).Treniram Hip-hop.Trenirala sem tudi košarko vendar sem nehala.O tem kasneje zakaj sem jo nehala.
V prostem času sem s svojim fantom,mojo BFF ali pa čas preživim s konji.Naravnost obožujem jih in jih usak dan jaham.Kot lahko vidite sem zelo zaposlena.Vsak dan v tednu imam zaseden.Ob sobotah sem frej in ob nedeljah tudi.Včasih imam razna tekmovanja iz Hip-hopa.
Moj fant je star 16 let in neznansko sem vesela da sem ga spoznala.Nikoli si ne bi predstavljala kaj bi bilo če ne bi bil on zraven mene ko sem nekoga potrebovala.Velikokrat sem padla v depresijo in sem se začela malo rezati.Moj brat ni vedel kaj naj naredi saj sem se zaklenila v kopalnico.Ko sem bila v depresiji in sem se rezala je vedno poklical mojega fanta.Samo on me je znal v takem trenutku pomiriti.Pred dvema mesecema sem želela narediti samomor ker mi je umrl moj brat.Namreč imela sem dva brata.Jan,ki je še vedno živ in pa Nik,ki pa je urml zaradi raka na krvi.Zaradi njega sem želela narediti samomor.Hotela sem se vreči s stavbe,vendar ko je moj fant to izvedel je bil vsako sekundo zmano da ne bi naredila te usoden napake.In vesela sem da je nisem.Ker sem se šele zdaj zavedala kakšno bolečino bi povzročila Denisu(moj fant).Hvaležna sem mu za vse.

Okej preveč sm se že razpisala hahah...No o košarki pa vam bom povedala nasljednič...

love you all :**

Back to top Go down
 

Why I cry? Nobody cares!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Oglaševanje :: I have a secret but I won't tell you-