SearchSearch  HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  



Share
 

 -> KRITIKE

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

perešček.
perešček.
Število prispevkov : 971
Join date : 2009-07-30

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Wed Apr 07 2010, 20:05 #1

First topic message reminder :

>> KRITIKE

Tema za pokritiziranje našega foruma.
Le povejte, samo ne misliti, da če 1 članu nebo barva všeč to spreminjali.
Back to top Go down

AuthorMessage

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Tue Aug 09 2011, 20:09 #76

bonbonček, točno tko kot je rekla anja.
----
sam povem vam da smo dal nadomestni gumbekprofil dokler nam tista uporabnica ne naredi originalnega. :)
Back to top Go down

Diamond
Diamond
Število prispevkov : 4
Join date : 2011-08-11

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 11 2011, 14:10 #77

jaz ne morem pošiljati na ZS :anyone:
Back to top Go down

naomi.
naomi.
Število prispevkov : 965
Join date : 2011-02-01

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 11 2011, 14:11 #78

moraš imeti usaj 10 postov. (:
Back to top Go down

anchy
anchy
Število prispevkov : 116
Join date : 2009-08-21

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Wed Aug 17 2011, 20:38 #79

okej... resno? o.O
A zdej kr že 200 besed v postu... pa omg no
Ne, ne bom bila tiho, ker me to resnično moti.
No.. lejte.. nekateri pač ne beremo radi tok kot nekateri drugi... ali pa pač sploh ne beremo, kot jaz naprimer... inn morm povedat, da me je na forumu resnično odvrnilo prav to pravilo.

Okej.. sm šla v neko temo, in kot odgovor od nekega posameznika vidm ja omfg miljaužnt črk u postu o.O
Ja k da se mi da brat pa razbrat zdej iz tistga romana pod usako temo, kaj je njemu ušeč.
Tko da res... to me je tok odvrnilo, kot še čist nč nikoli.
Mislm omfg no... mogoče sm edina, ampak meni se RESNIČNO ne da it brat celga romana, ki je napisan za nek ubog odgovor no....
Pa še 200besed.. mja, pa še sladoled pa čokolada xD
Niti ne bom šla zdele usakič gledat v word, da bo 200 besed da boste zadovoljni.

In opazla sm, da nekatere teme sploh niso odgovorjene... yea... I guess why xD

mja, jst se drugač ful razgovorim... meni res sploh se ni potrebno trudit, da sploh dosežem tako število besed v postu... ampak je pa resnično brezveze videt omfg miljaužnt besed v enem postu... in ti pol pejt to brat.

No... pač.. mene pač zanimajo majhne vrstice, kjer je tam samo bistvo. Če je tolk velik napisanega se mnogi itak samo ponavljajo z enim in istim rečenim, ali pa se sploh ne da jim pisat, ker so preleni, da bi kej napisali ali pa se jim le ne da nekaj preveč truditi.....
Sem mnenja, da bi to pravilo res moglo izbrisat, saj ni zdej že to pogoj pod vsako temo,no. Ne bi rekla v kkšne RPG delu... ampak vsaj normalnega nam pustite, da se izražamo kakor hočemo. Tudi če malo napišeš je fajn.. dokler le ni samo kakšen smeško oz. spam.
In ja.. jaz večkrat samo preletim odgovore posameznika.. kar je meni res fletno, pa še ne vzame ti tolko velik časa, pa velik izveš o enmu.... ne pa zdej cel roman o.O

Jst sm mnenja, da bi mogli napisat da vsaj malo več napišeš.. pač nekaj normalno ane.. ne pa ceu roman o.O Ali pa omejite na 2 stavka.. že to je dost.

In ja, kot lohka iz tega posta sklepate tut, men ni težko pisat in napisat oz. zbrati tolko besed. Samo ni fajn vidt cel roman v neki bogi temi, kot odgovor. Pač nekaterim se niti ne da brati,... kot meni tut ne... čist nč nism pebrala kar je bilo napisano, ker je preprosto preveč.
Bistvo foruma je medsebojno komuniciranje... kar iz tega gotovo ga nemore bit kej velik, če pa se nekateri sploh ne spravimo brati xD pač preveč črk in besed je... vsaj normalno bi bilo lahko.. ali pa da bi bilo minimalno kakšnih 6stavkov.. že to bi bilo dosti ;)

No, sej ne mislm zdej nč neki kritizirat, prosim NE vzemit to kot napad ali prepiranje, saj se jst res tko izražam k neznam lepš povedat k neki govorim ampak ja.... mišljeno je lepo povedano. Hotla sm samo razložit celotno stvar kako je in mogoče ne samo pri meni. Če me boste pa upoštevali, je pa to vaša odločitev ;)

Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Wed Aug 17 2011, 20:48 #80

anchy wrote:
okej... resno? o.O
A zdej kr že 200 besed v postu... pa omg no
Ne, ne bom bila tiho, ker me to resnično moti.
No.. lejte.. nekateri pač ne beremo radi tok kot nekateri drugi... ali pa pač sploh ne beremo, kot jaz naprimer... inn morm povedat, da me je na forumu resnično odvrnilo prav to pravilo.

Okej.. sm šla v neko temo, in kot odgovor od nekega posameznika vidm ja omfg miljaužnt črk u postu o.O
Ja k da se mi da brat pa razbrat zdej iz tistga romana pod usako temo, kaj je njemu ušeč.
Tko da res... to me je tok odvrnilo, kot še čist nč nikoli.
Mislm omfg no... mogoče sm edina, ampak meni se RESNIČNO ne da it brat celga romana, ki je napisan za nek ubog odgovor no....
Pa še 200besed.. mja, pa še sladoled pa čokolada xD
Niti ne bom šla zdele usakič gledat v word, da bo 200 besed da boste zadovoljni.

In opazla sm, da nekatere teme sploh niso odgovorjene... yea... I guess why xD

mja, jst se drugač ful razgovorim... meni res sploh se ni potrebno trudit, da sploh dosežem tako število besed v postu... ampak je pa resnično brezveze videt omfg miljaužnt besed v enem postu... in ti pol pejt to brat.

No... pač.. mene pač zanimajo majhne vrstice, kjer je tam samo bistvo. Če je tolk velik napisanega se mnogi itak samo ponavljajo z enim in istim rečenim, ali pa se sploh ne da jim pisat, ker so preleni, da bi kej napisali ali pa se jim le ne da nekaj preveč truditi.....
Sem mnenja, da bi to pravilo res moglo izbrisat, saj ni zdej že to pogoj pod vsako temo,no. Ne bi rekla v kkšne RPG delu... ampak vsaj normalnega nam pustite, da se izražamo kakor hočemo. Tudi če malo napišeš je fajn.. dokler le ni samo kakšen smeško oz. spam.
In ja.. jaz večkrat samo preletim odgovore posameznika.. kar je meni res fletno, pa še ne vzame ti tolko velik časa, pa velik izveš o enmu.... ne pa zdej cel roman o.O

Jst sm mnenja, da bi mogli napisat da vsaj malo več napišeš.. pač nekaj normalno ane.. ne pa ceu roman o.O Ali pa omejite na 2 stavka.. že to je dost.

In ja, kot lohka iz tega posta sklepate tut, men ni težko pisat in napisat oz. zbrati tolko besed. Samo ni fajn vidt cel roman v neki bogi temi, kot odgovor. Pač nekaterim se niti ne da brati,... kot meni tut ne... čist nč nism pebrala kar je bilo napisano, ker je preprosto preveč.
Bistvo foruma je medsebojno komuniciranje... kar iz tega gotovo ga nemore bit kej velik, če pa se nekateri sploh ne spravimo brati xD pač preveč črk in besed je... vsaj normalno bi bilo lahko.. ali pa da bi bilo minimalno kakšnih 6stavkov.. že to bi bilo dosti ;)

No, sej ne mislm zdej nč neki kritizirat, prosim NE vzemit to kot napad ali prepiranje, saj se jst res tko izražam k neznam lepš povedat k neki govorim ampak ja.... mišljeno je lepo povedano. Hotla sm samo razložit celotno stvar kako je in mogoče ne samo pri meni. Če me boste pa upoštevali, je pa to vaša odločitev ;)

vidim da se ti res da pisat.. [You must be registered and logged in to see this image.]
dejstvo je da mamo mi to pravilo da je treba napisati 200 besed ali pa vsaj malo več kot 100 samo v enem podforumu in to je v debatah, ker če želimo debatirati o neki temi moramo za tisto trditvijo ki jo zagovarjamo stati tudi z nekimi argumenti in za to je potrebno več besed, nekateri pa bi napisali toliko kot v ostale teme
glej če te moti da je treba pisati toliko besed potem pač ne piši v tisti podforum pa je problem rešen, ne pa tako na veliko kritizirat kot da bi bilo treba čisto v vsaki temi na forumu napisati toliko besed, ker če si imela to v mislih, potem si očitno sploh nisi ali pa nisi dovolj dobro prebrala pravil!
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

spoonie
spoonie
Število prispevkov : 30
Join date : 2011-05-28

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 18 2011, 15:37 #81

tole pod navigacijo mi je nekam znano..hm?
Back to top Go down

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 18 2011, 18:17 #82

to navigacijo je naredila ena članica iz foruma. :)
Back to top Go down

spoonie
spoonie
Število prispevkov : 30
Join date : 2011-05-28

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 18 2011, 18:20 #83

^ ^PetraBieber^ ^ wrote:
to navigacijo je naredila ena članica iz foruma. :)
tabelo sm mislna :D
Back to top Go down

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Thu Aug 18 2011, 18:25 #84

aja to pa tko k ne berem.

ja od kar so na ad-ju objavl kodo za tabelo ima to tabelo kar velik forumov. :)
Back to top Go down

bombončk.♥
bombončk.♥
Število prispevkov : 320
Join date : 2011-07-02

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 18:06 #85

sej v pohvalah ste že dubil komentar, sem ga pa še zdale dobite.
- prvo me moti to, da je header podoben kot je bil včasih na BieberArmySlo. sej kukr sm zasledila ga je nrdila sexpanthers wife. al kako se že napiše in mi je logično, ker je vrjetno tudi tam to naredila...
- potem me malo moti tudi to, da so te podforumske čisto prekopirane. mogoče so manjša verzija, ampak imajo tak način podforumskih slik kar dosti forumov. 3 ikonce iste velikosti. nekako izpadejo ful lepo, sam niso original.
- zakaj imate na slikcah za objave napisan 'loock'? z dvema 'oo'jema? ker ponavat je sam 1 o. in to sm že večkrat opazila...
- pa lahkko bi drugo dvopičje v opisih podforumov [;;primer ';;'] označeno z ' ' odstranili, ker je po mojem čisto nepotrebno.
- lahko bi tudi fixirali ozadje, ker je bedno, da se premika.
- pa zdi se mi, d je header malo majhnih mer.?
pa še nekaj napakic:
- pri slovenski pokrajinah&spoznaj mesto [podforuma] imata opisa drugačno barvo[sivo] kakor pa ostali[črno]. napisa mislim.
- v nekaterih opisih podforumov so v drugi vrstici večje črke kot v prvi.

to bi bilo vse.
upam, da ne zameritee. še vseeno ste eden izmed boljših forumov. ;)
Back to top Go down
http://buenos-aires.slovenianforum.com/

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 18:48 #86

bombončk.♥ wrote:
sej v pohvalah ste že dubil komentar, sem ga pa še zdale dobite.
- prvo me moti to, da je header podoben kot je bil včasih na BieberArmySlo. sej kukr sm zasledila ga je nrdila sexpanthers wife. al kako se že napiše in mi je logično, ker je vrjetno tudi tam to naredila...
- potem me malo moti tudi to, da so te podforumske čisto prekopirane. mogoče so manjša verzija, ampak imajo tak način podforumskih slik kar dosti forumov. 3 ikonce iste velikosti. nekako izpadejo ful lepo, sam niso original.
- zakaj imate na slikcah za objave napisan 'loock'? z dvema 'oo'jema? ker ponavat je sam 1 o. in to sm že večkrat opazila...
- pa lahkko bi drugo dvopičje v opisih podforumov [;;primer ';;'] označeno z ' ' odstranili, ker je po mojem čisto nepotrebno.
- lahko bi tudi fixirali ozadje, ker je bedno, da se premika.
- pa zdi se mi, d je header malo majhnih mer.?
pa še nekaj napakic:
- pri slovenski pokrajinah&spoznaj mesto [podforuma] imata opisa drugačno barvo[sivo] kakor pa ostali[črno]. napisa mislim.
- v nekaterih opisih podforumov so v drugi vrstici večje črke kot v prvi.

to bi bilo vse.
upam, da ne zameritee. še vseeno ste eden izmed boljših forumov. ;)

- header nmoremo pomagat ampak je zmagau na natečaju. ;)
- ja lej pač pod.slike smsama delala in trenutno nima velik forumov take pod.slike, sj prejšne pod.slike k smo mel jih je melo na podoben način več forumov ka pravš. ;)
- pač se zmot usak, tud ti se zmotš ali pač. ?
- nwm men je tko čist ušeč in marski komu je tko všeč.
- lej če ga bomo povečal bo zamegljen in pol vam spet nebo ušeč. ;)
- ja lej pač je tko. to sm vse sama delala ker lolish ni mogla zato verjem čle bi ti vse sama delala bi se tud kaj zmotila. ;)
- ja to je pa zato ker šteka in noče na majhno pisavo dat. ;)

lej, gor sem napisala, vse sem sama delala od nobenga nism nič kopirala, ;) pa še to vsak se kerkat mot in npr. nwm kako bi ti blo če bi ti tak povedau lej to pa nisi prav nardila, in nwm kaj še vse vsak se zmot. ;)
Back to top Go down

bombončk.♥
bombončk.♥
Število prispevkov : 320
Join date : 2011-07-02

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:01 #87

lej. ni treba zdej men kle govort tut ti se kdaj kej zmotš blablabla.
ta tema je namenjan temu, da vm povemo kaj si mislemo! če niste sposobni sprejet kritike in preprosto rečt bomo probral popravš čim več zadev, potem zbrište to temo in je ne mejte nikol več.! in nism ti jz kriva, da si sama delala prenovo. in mal forumov ma take podforumske, ampak pa niste izvirni!
glede motenja napisa. ha. že ene 3x si se zatipkala? če ti tko pravš.

in ne zahtevam, da nrdite večji header. nism zdej rekla:
NARETE TOČN TO KAR SM VM PREJ REKLA! DO PIKICE NATANČN! ČE NAJDM ŠE ENO NAPAKO, K SM JO ŽE UMENILA VM PRIDM NA DOM PA NEKI NRDIM!. halo.?? nism tko misnla. pa tut če je tko izpadl, nism mela tega namena. in nism rekla, da nisi prou naredila, samo povedala sem svoje mnenje! azdej nej začnem pisat v tretji osebi da mi ne boste zamerl, ker rečm d bi lohka spremenil? nej raj rečm:
ni mi ušeč:
header, podforumske, slikce za objave, navigacija, barve, ozadje blablabla?
brez da bi sploh napisala zraven kaj točno me moti. in kot sem že povedala, ne mi zamert ampak zbrište temo če niste sposobni sprejet kritike. in to mislm resno.
Back to top Go down
http://buenos-aires.slovenianforum.com/

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:09 #88

ok dejstvo je da se vsak kdaj zmoti, pa se zaradi tega tukaj zdaj ni treba preprirati
bombonček fajn je da poveš če najdeš kakšno napako da jo lahko popravimo, pač včasih se zgodi da je napak pri kaki prenovi več, kot naprimer zdaj ko je petra sama delala vse ker jaz nisem mela časa, kdaj drugič pa ne ni napak oz. nas nihče ne opozori na njih
poleg tega pa se mi zdi da ti je petra čist lepo odgovorila, pač odvisno je v kako ti razumeš... samo za moje pojme ti je lepo odgovorila da se je pač zmotila, kopirano pa ni nič, ker to če je na podoben način narejeno kot ma jih več forumov ni kopiranje, ker potem bi lahko za kopiranje šteli vse povrsti, kopiranje bi bilo če bi samo en forum imel takšne podforumske, to pa ni res ker ima jih več...
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

bombončk.♥
bombončk.♥
Število prispevkov : 320
Join date : 2011-07-02

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:13 #89

lolsih, po eni strani imaš prav.
toda, pri petrinih koncih stavkov manjka samo še ! pa je že najbl zadirčna poved.
'pač je tko', 'nwm kako bi ti blo če bi ti tak povedau lej to pa nisi prav nardila, in nwm kaj še vse vsak se zmot' ...
to zadnje je zadnja stvar k bi jo rekla na tak način. je res, da se zmotš, ampak sem vas čist lepo opozorila. ne vem kaj naj bi vam napisala, da bi izpadlo lepo. ine ne me imet za zadirčno, ker nism zdale zadirčna, ampak vam samo povem, da sem čisto normalno rekla. in ne vem zakaj sem tak odgovor dobila. in me je kar minilo, da bi naslednjič, pri naslednji prenovi sploh še napisala kakšnp kritiko, ker je pač ne morte sprejet. žal. zdej bom pa nehala, ker se bojo novi člani prijeli za glavo, ko bodo videli 6 strani popisanih z kritikami.
Back to top Go down
http://buenos-aires.slovenianforum.com/

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:19 #90

bombončk.♥ wrote:
lolsih, po eni strani imaš prav.
toda, pri petrinih koncih stavkov manjka samo še ! pa je že najbl zadirčna poved.
'pač je tko', 'nwm kako bi ti blo če bi ti tak povedau lej to pa nisi prav nardila, in nwm kaj še vse vsak se zmot' ...
to zadnje je zadnja stvar k bi jo rekla na tak način. je res, da se zmotš, ampak sem vas čist lepo opozorila. ne vem kaj naj bi vam napisala, da bi izpadlo lepo. ine ne me imet za zadirčno, ker nism zdale zadirčna, ampak vam samo povem, da sem čisto normalno rekla. in ne vem zakaj sem tak odgovor dobila. in me je kar minilo, da bi naslednjič, pri naslednji prenovi sploh še napisala kakšnp kritiko, ker je pač ne morte sprejet. žal. zdej bom pa nehala, ker se bojo novi člani prijeli za glavo, ko bodo videli 6 strani popisanih z kritikami.
no v glavnem to se vidve zmenita med sabo da ne bo kakšnih zamer
ampak bombonček ti se pa ne prestrašiti, pa tudi naslednjič napiši če boš opazila kakšne napake, čeprav bi mogoče katero izmed teh zadev lahko napisala tudi v temo napake, ne vse v kritike, ampak ok
glede tega da se bodo člani prestrašili toliko kritik pa je tako:tudi najboljše je treba kdaj pokritizirati da ostanejo tako dobri kot so ali pa še boljši, poleg tega pa kako naj forum drugače postane dober kot tako da izboljšamo tisto kar drugi pokritizirajo, tak da po mojem mnenju tudi ni neka velika katastrofa če ma forum dosti kritik, ker zaradi tega postane boljši [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:20 #91

okej mi jo znamo sprejet. lej mi to u šoli besedo "pač tko je " večinoma v vsakem stavku uporabmo in to zame ni slaba beseda. drgač pa je to k si ti napisala z velikimi črkami "NARETE TOČN TO KAR SM VM PREJ REKLA! DO PIKICE NATANČN! ČE NAJDM ŠE ENO NAPAKO, K SM JO ŽE UMENILA VM PRIDM NA DOM PA NEKI NRDIM!. " pomeni kričanje no pol se ti tuki neki dereš. to je moj zadni odgovor na tvoje kritike ker se ne mislm kregat in dost. :)

Back to top Go down

bombončk.♥
bombončk.♥
Število prispevkov : 320
Join date : 2011-07-02

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 19:56 #92

ah. če bi brala kaj je pisal pret tem tega nebi omenila.! napisala sem nekaj u smislu s tem, da jz vm nism napisala tistga, kar si ti gor poudarla, ampk d sm vm lepo povedala. in tisto je blo tko, ne znam razložit. nism misnla resno, ampk sm dala primer...nekak tko.
Back to top Go down
http://buenos-aires.slovenianforum.com/

naomi.
naomi.
Število prispevkov : 965
Join date : 2011-02-01

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 20:05 #93

omfg, a lohk že nehate? -.-'
povedala si svoje mnenje zdej pa si lohk tih in se ni treba kregat. lej, če ti neki ni ušeč je prou, da si povedala ni pa prou tuki neki se treba kregat. če tud večini ni to ušeč bomo pa spremenili. nebomo zdej sam zarad tebe enega headerja al whatever spreminjal. -.-'
Back to top Go down

Majchi.Ka*
Majchi.Ka*
Število prispevkov : 311
Join date : 2010-01-01

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Mon Sep 19 2011, 20:08 #94

Ja bi sam povedla da glede podforumskih ne morš bit ravn neki izvirn ker ni tok možnosti, da bi bil izviren.
Podforumska ne more bit neki nevem kva nenavadna in inovativna. Če bi ble nekih čudnih oblik in ne vem kva izstopale, sploh ne bi blo lepo. In teh ikonc zdej že doug nismo vidl na forumih. ;)
Drgač nimam nč proti kritiki samo povem mnenje :P
Back to top Go down

Junkie.
Junkie.
Število prispevkov : 1287
Join date : 2009-12-16

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Tue Sep 20 2011, 17:59 #95

sexpanthers wife. wrote:
Ja bi sam povedla da glede podforumskih ne morš bit ravn neki izvirn ker ni tok možnosti, da bi bil izviren.
Podforumska ne more bit neki nevem kva nenavadna in inovativna. Če bi ble nekih čudnih oblik in ne vem kva izstopale, sploh ne bi blo lepo. In teh ikonc zdej že doug nismo vidl na forumih. ;)
Drgač nimam nč proti kritiki samo povem mnenje :P

podpišem se pod tole ^^
super si tole napisala.
Back to top Go down

Monkey
Monkey
Število prispevkov : 40
Join date : 2011-04-09

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Fri Nov 04 2011, 20:01 #96

Tale prenova mi niti slučajno ni všeč... Navigacija - pisava zelo slaba... Pisava zgoraj v obvestilu, slaba... Malo spremenite pisavo in to....
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Fri Nov 04 2011, 20:32 #97

Monkey wrote:
Tale prenova mi niti slučajno ni všeč... Navigacija - pisava zelo slaba... Pisava zgoraj v obvestilu, slaba... Malo spremenite pisavo in to....
navigacija je še od prejšnje prenove..
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Monkey
Monkey
Število prispevkov : 40
Join date : 2011-04-09

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Fri Nov 04 2011, 22:41 #98

lolish wrote:
Monkey wrote:
Tale prenova mi niti slučajno ni všeč... Navigacija - pisava zelo slaba... Pisava zgoraj v obvestilu, slaba... Malo spremenite pisavo in to....
navigacija je še od prejšnje prenove..

Se bo zamenjala, ali ? Drugače ok forum, sam dejte menat pisave pa ozadja pa tko..
Back to top Go down

jana_banana
jana_banana
Število prispevkov : 156
Join date : 2011-04-03

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Sat Nov 05 2011, 14:58 #99

prenova se mi zdi uredu ampak glede forumskega kina ste za BIF ponavljal, ker ga je mev že pred 2 tednoma;) sej je uredu sm pol ne pište d ste edini k mate forumski kino!
Back to top Go down

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

-> KRITIKE - Page 4 Empty
Sat Nov 05 2011, 16:25 #100

A res? mislm da ni bla prvo to vaša ideja ker sem mela en forum o slavnih pred kakim letom in smo melta podforum tako da to sigurno nismo za vam ponavlal itak pa nevem ker je to forumker nism na njem prjavlna tak da sori, nwm. ;) :)
Back to top Go down

Sponsored content

-> KRITIKE - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

-> KRITIKE

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» kritike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Oglaševanje :: POMEMBNO :: vase mnenje-