SearchSearch  HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  



Share
 

 PREDLOGI

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

perešček.
perešček.
Število prispevkov : 971
Join date : 2009-07-30

PREDLOGI - Page 7 Empty
Wed Apr 07 2010, 20:02 #1

First topic message reminder :

>> PREDLOGI

Tukaj lahko dodaš svoj predlog.
Vedi, da nam ta predlog veliko pomeni.
Back to top Go down

AuthorMessage

KimTheMonster
KimTheMonster
Število prispevkov : 1727
Join date : 2011-11-01

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 13:18 #151

No jaz še nisem zasledila takšnega podforuma zato sem prišla na idejo da bi ga odprli.
No ker je tukaj kar nekaj takšnih članov, ki radi artajo in ki lepo artajo bi lahko imeli "Art izzive". No pač v tek izzivih bi lahko sodeloval vsak. Za vsak izziv bi se morali na novo prijaviti in potem tudi opraviti nalogo. Naprimer da bi tisti ki bi vodil tekmovanje podal neko nalogo (npr. naredi banner, na njem naj bodo slike selene gomez, na njem morajo biti razni brushi.. itd.) in bi jo pač morali prijavljeni storiti in jo poslati voditelju po zs-ju da bi kasneje pri oenjevanju bilo vse anonimno le voditelj bi vedel čigava je kateri slika oz. izdelek.
Razumete kaj mislim? To je samo moj predlog tako da če ga boste upoštevali bo ok če pa ne pa tudi ne bom jezna..


Last edited by KimTheMonster on Sat Apr 07 2012, 13:19; edited 1 time in total
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 13:19 #152

Alex Redsun wrote:
Nwm v to pa nisn vec ziher ampak lahko ja ce se pac vi strinjate z pogoji

Pol dodala bi da bi mogoce do oglasevanja prisli da morajo nabrat doloceno stevilo postov in tako bi spoznali da vas forum ni namenjen samo oglasevanju
Odprla bi se kaki podforum aktualno al pa nwm pac kaj takgea kjer bi ble razne tombole ,igre, pa take stvari
Pri knjigah bi odprla podforum Jaz pisatelj al pa neki podobnega tam bi pac lahko objavljali svoje napisane knjige ceprav sn jaz zaj ze temo odprla pa itd.
Neke cudne ideje mam dans jaz
povej če se strinjaš s tem da bi vodila

ja to smo že nameravali narediti, bom premislila o tem, pa bomo poskusili to uresničiti, ampak za to potrebujem malo več časa, ki pa ga zdaj nimam
tak podforum so naša tekmovanja in mislim da iger ne potrebujemo, ker tam se samo nabijajo posti
ta podforum jaz pisatelj pa lahko odpremo, samo najprej bomo nekaj časa počakali da vidimo če bo kdo sploh objavil v tvojo temo kakšne odlmoke svojih knjig [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 13:21 #153

KimTheMonster wrote:
No jaz še nisem zasledila takšnega podforuma zato sem prišla na idejo da bi ga odprli.
No ker je tukaj kar nekaj takšnih članov, ki radi artajo in ki lepo artajo bi lahko imeli "Art izzive". No pač v tek izzivih bi lahko sodeloval vsak. Za vsak izziv bi se morali na novo prijaviti in potem tudi opraviti nalogo. Naprimer da bi tisti ki bi vodil tekmovanje podal neko nalogo (npr. naredi banner, na njem naj bodo slike selene gomez, na njem morajo biti razni brushi.. itd.) in bi jo pač morali prijavljeni storiti in jo poslati voditelju po zs-ju da bi kasneje pri oenjevanju bilo vse anonimno le voditelj bi vedel čigava je kateri slika oz. izdelek.
Razumete kaj mislim? To je samo moj predlog tako da če ga boste upoštevali bo ok če pa ne pa tudi ne bom jezna..
razumem tvojo idejo in smo že nekaj časa imeli podforum art natečaji ker smo imeli takšna tekmovanja, ampak ni bilo pravega sodelovanja zato smo podforum zaprli
jaz mislim da takšna tekmovanja bolj pridejo v poštev ko imamo več časa, to pa je za večino med poletnimi počitnicami, tak da obljubim da bomo takrat ponovno odprli ta podforum, prej pa nevem če je ravno smiselno [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

KimTheMonster
KimTheMonster
Število prispevkov : 1727
Join date : 2011-11-01

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 13:22 #154

okei..;)
Back to top Go down

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 13:29 #155

Okej pa bom vodla to tekmovanje ;D mogoce bo vec zanimanja za forum ;D
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 14:03 #156

Alex Redsun wrote:
Okej pa bom vodla to tekmovanje ;D mogoce bo vec zanimanja za forum ;D
povej mi kak naj dam naslov podforuma, pa ga bom odprla
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 15:50 #157

Hmm Oglasevanje Awards for Miss ce ti je ok kaj bi lahko bla zmagovalka objavljena v stranskih vrsticah ;) ?
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 07 2012, 16:52 #158

Alex Redsun wrote:
Hmm Oglasevanje Awards for Miss ce ti je ok kaj bi lahko bla zmagovalka objavljena v stranskih vrsticah ;) ?
ok bom takoj odprla
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sun Apr 08 2012, 23:15 #159

Jaz imam še nekaj grafičnih predlogov da se naredijo bljižnice v Oglasni tabeli :) npr tak
[You must be registered and logged in to see this image.] - ♥ PRAVILA ♥
[You must be registered and logged in to see this image.] - ♥ PREDSTAVITVE ♥
pa itd ....
Da bi se mogoče naredlo v sončnih barvah, al pa takih barvah, ko ma lolish v podpisu nezno roza in svetlo zelena ker ko sem malo preletela pritozbe sem opazla da jih je ta zelenkasta nekak najbolj motla.Ne vem no,predlogi pac :D ali pa da bi zmanjšali zeleno pa odzadje spremenili ena spletna stran pač [You must be registered and logged in to see this link.]
Amm ja to je to zaenkrat ampak to je mišljeno da naredite v nasljedni prenovi ni pa nujno da jih upoštevate :)
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 11:26 #160

Alex Redsun wrote:
Jaz imam še nekaj grafičnih predlogov da se naredijo bljižnice v Oglasni tabeli :) npr tak
[You must be registered and logged in to see this image.] - ♥ PRAVILA ♥
[You must be registered and logged in to see this image.] - ♥ PREDSTAVITVE ♥
pa itd ....
Da bi se mogoče naredlo v sončnih barvah, al pa takih barvah, ko ma lolish v podpisu nezno roza in svetlo zelena ker ko sem malo preletela pritozbe sem opazla da jih je ta zelenkasta nekak najbolj motla.Ne vem no,predlogi pac :D ali pa da bi zmanjšali zeleno pa odzadje spremenili ena spletna stran pač [You must be registered and logged in to see this link.]
Amm ja to je to zaenkrat ampak to je mišljeno da naredite v nasljedni prenovi ni pa nujno da jih upoštevate :)
oglasmno tabelo bi res morali počasi spremeniti in mogoče bi bilo res fajn če bi naredili tako kot si ti predlagala [You must be registered and logged in to see this image.] bi nam želela ti urediti oglasno tabelo?
barve bodo pa še malo ostale takšne kot so, ker smo jih spreminjali šele pred kratkim, nato pa bi lahko upoštevali tvoj nasvet
samo ena stvar še, tiste pritožbe ne letijo na tole zeleno prenovo, ker za to ni bilo še nobenih pritožb, tiste so za neko starejšo prenovo, ko so bile res bolj svetle barve [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 11:48 #161

Ja lahko ko bom imela kaj casa
Aja te pa itak ok :big-smile:
Back to top Go down

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 11:57 #162

Oprostite za zaporedni post tam ko mate revijo boj za obstoj bi jaz spremenila vse ze naslov pa to
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:03 #163

Alex Redsun wrote:
Oprostite za zaporedni post tam ko mate revijo boj za obstoj bi jaz spremenila vse ze naslov pa to
kaj bi spremenila pri reviji? malo bolj natančno povej, ker ne razumem kaj imaš v mislih
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:14 #164

Aja no kr ze nekaj casa ni aktivna se mi zdi bi jo pac nadeljevala sam ce je naslov boj za obstoj potem najprej pomislis na naravo vsaj jaz ce je revija o vsem kolikor sems kelpala ker se mi ne odpre bi dala jaz naslov revije Wild Ones npr
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:17 #165

Alex Redsun wrote:
Aja no kr ze nekaj casa ni aktivna se mi zdi bi jo pac nadeljevala sam ce je naslov boj za obstoj potem najprej pomislis na naravo vsaj jaz ce je revija o vsem kolikor sems kelpala ker se mi ne odpre bi dala jaz naslov revije Wild Ones npr
večino člankov za revijo sem napisala jaz, ker pa med šolo nimam časa za to je pač podforum ostal odprt, da si lahko vsak prebere prejšnje številke revije..
saj če bi odprla revijo je nekje razložen naslov, boj za obstoj pomeni boj forumov za obstoj na forumski sceni
da se ta naslov res na različne načine razumeti, ampak glede na to da smo forum oglaševanje in da smo posvečeni forumom, smo tudi v reviji poskusili čimveč pisati o tej temi [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:41 #166

Saj to je glih problem,da mi je ne gre odpret 😢 drugace pa bi lahko kaj pomagala ce hoces ? :big-smile:
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:45 #167

Alex Redsun wrote:
Saj to je glih problem,da mi je ne gre odpret [You must be registered and logged in to see this image.] drugace pa bi lahko kaj pomagala ce hoces ? [You must be registered and logged in to see this image.]
lahko mi na zs pošlješ tvoj mail pa ti bom poslala revijo
mogoče bi pa res lahko poskusili spet napisati kakšne članke, pa če ne prej bi lahko poleti objavili novo številko revije [You must be registered and logged in to see this image.] ja pomoč bo potem dobrodošla
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 12:50 #168

Ok dobis moj gmail aja kaj ce bi ustvarli kake novinarske natecaje ;D
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 13:02 #169

Alex Redsun wrote:
Ok dobis moj gmail aja kaj ce bi ustvarli kake novinarske natecaje ;D
kakšne natečaje imaš to v mislih?
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 13:09 #170

Da bi jaz dala eno temo na katero bi mogli pisat clanek sam menim,da se zdaj ni nekega ineteresa zato se lahko malo pocakamo
Aja kdaj bo dolocen admin ?
Pa kdaj bo nasledna prenova ? :big-smile:
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 13:33 #171

Alex Redsun wrote:
Da bi jaz dala eno temo na katero bi mogli pisat clanek sam menim,da se zdaj ni nekega ineteresa zato se lahko malo pocakamo
Aja kdaj bo dolocen admin ?
Pa kdaj bo nasledna prenova ? [You must be registered and logged in to see this image.]
za admina je že včeraj spraševala kim, pa sem ji rekla da bomo vam kmalu sporočili kdo bo admin, samo malo sem še počakala ker sem med vama nekako nisem mogla odločiti, bom sporočila še danes [You must be registered and logged in to see this image.]
za prenovo pa nevem, odvisno kako bova imeli z my.only.wish čas
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 14:02 #172

Ok dobro potem vam bom jaz takrat uredila oglasno tabelo ok :big-smile:
Back to top Go down

KimTheMonster
KimTheMonster
Število prispevkov : 1727
Join date : 2011-11-01

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 17:27 #173

lolish wrote:
Alex Redsun wrote:
Da bi jaz dala eno temo na katero bi mogli pisat clanek sam menim,da se zdaj ni nekega ineteresa zato se lahko malo pocakamo
Aja kdaj bo dolocen admin ?
Pa kdaj bo nasledna prenova ? [You must be registered and logged in to see this image.]
za admina je že včeraj spraševala kim, pa sem ji rekla da bomo vam kmalu sporočili kdo bo admin, samo malo sem še počakala ker sem med vama nekako nisem mogla odločiti, bom sporočila še danes [You must be registered and logged in to see this image.]
za prenovo pa nevem, odvisno kako bova imeli z my.only.wish čas

ohh danes boš sporočila? jaz sem še bolj nestrpna xD ker si res to full želim;)
Back to top Go down

Anonymous
Gost

PREDLOGI - Page 7 Empty
Mon Apr 09 2012, 17:30 #174

hahaha vsi smo v bistvu sam midve :D
Back to top Go down

Pikachu
Pikachu
Število prispevkov : 479
Join date : 2012-04-14

PREDLOGI - Page 7 Empty
Sat Apr 14 2012, 12:48 #175

Mislim, da bi lahko pri naslednji prenovi zamenjali barve v bolj žive (rumene, oranže, rdeče ali pa kaj roza, vijolične...), ker meni tale zelena deluje nekako depresivno. Drugače je pa forum vreden samih čestitk ;)
Back to top Go down

Sponsored content

PREDLOGI - Page 7 Empty

Back to top Go down
 

PREDLOGI

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Oglaševanje :: POMEMBNO :: vase mnenje-