SearchSearch  HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  



Share
 

 PREDLOGI

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

perešček.
perešček.
Število prispevkov : 971
Join date : 2009-07-30

PREDLOGI - Page 3 Empty
Wed Apr 07 2010, 20:02 #1

First topic message reminder :

>> PREDLOGI

Tukaj lahko dodaš svoj predlog.
Vedi, da nam ta predlog veliko pomeni.
Back to top Go down

AuthorMessage

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

PREDLOGI - Page 3 Empty
Fri Dec 24 2010, 16:30 #51

ja to bom zamenala zdaj ... bom mau to temno barvo posvetila :)

edit* je zj ok ??
:)
Back to top Go down

Majchi.Ka*
Majchi.Ka*
Število prispevkov : 311
Join date : 2010-01-01

PREDLOGI - Page 3 Empty
Sat Dec 25 2010, 12:39 #52

Par predlogov za forum. <3 (za dobro uzemite)
-> te kritike forumov kakorkoli, zdi se mi da bi blo kul če bi naredl avdicijo kjer bi usak pokazal kako zna kritizirat in bi potem zbral določene kritike za pač ta ocenjevanja forumov.Da bi forumi res dobili predloge izkušenih in bi lahko kaj naredl za to da bo forum bolši. Tisti ki bi pa vseeno hotel komentirat forume bi pa samo mel eno temo za to. ^^
mogoče te črte - robove če nardite take da se jih ne bo vidlo bi blo tut kul.
-> Kot so že nekateri rekli, jih moti da je pretemen forum - ubistvu so mislli s tem samo to, da je preveč različnih odtenkov rdeče in da bi lahko nekaj te rdeče zamnjali z neko nevtralno barvo (siva,bež, kakorkoli) - in to se mi sploh ne zdi slaba ideja
-> predlagam da probate poiskat še enga resnega moderatorja in promotorja, da boste dobil še več članov in s tem tut razpoznavnost, ker tema je kul ane. da lahk oglašujemo forume ^^
-> ta tekmovanja forumov k so, tisto za unikatnost sta se samo 2 prijavila, poleg tega ni več aktivno tko da to mislm da bi lahko zamnjal s kakim drugim tekmovanjem med forumi. Lahko bi kdo samo ocenjeval po točkah in potem bi dobl zmgovalca al pa kej
-> mogoče mate mal preveč stopenj tam spodaj, in nekatere niso sploh potrebne. Mal poglejte katere niso potrebne in je že dolgo nima noben član pa jih odstrante. Pa mogoče pol nove naprimer za te ko bodo komentirali forume, pa za tiste ki bodo vodili tekmovanje za najbolši forum; pač za take podforume ki so aktivni

havefun. <3
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Sat Dec 25 2010, 13:16 #53

Majchi.Ka* wrote:
Par predlogov za forum. <3 (za dobro uzemite)
-> te kritike forumov kakorkoli, zdi se mi da bi blo kul če bi naredl avdicijo kjer bi usak pokazal kako zna kritizirat in bi potem zbral določene kritike za pač ta ocenjevanja forumov.Da bi forumi res dobili predloge izkušenih in bi lahko kaj naredl za to da bo forum bolši. Tisti ki bi pa vseeno hotel komentirat forume bi pa samo mel eno temo za to. ^^
mogoče te črte - robove če nardite take da se jih ne bo vidlo bi blo tut kul.
-> Kot so že nekateri rekli, jih moti da je pretemen forum - ubistvu so mislli s tem samo to, da je preveč različnih odtenkov rdeče in da bi lahko nekaj te rdeče zamnjali z neko nevtralno barvo (siva,bež, kakorkoli) - in to se mi sploh ne zdi slaba ideja
-> predlagam da probate poiskat še enga resnega moderatorja in promotorja, da boste dobil še več članov in s tem tut razpoznavnost, ker tema je kul ane. da lahk oglašujemo forume ^^
-> ta tekmovanja forumov k so, tisto za unikatnost sta se samo 2 prijavila, poleg tega ni več aktivno tko da to mislm da bi lahko zamnjal s kakim drugim tekmovanjem med forumi. Lahko bi kdo samo ocenjeval po točkah in potem bi dobl zmgovalca al pa kej
-> mogoče mate mal preveč stopenj tam spodaj, in nekatere niso sploh potrebne. Mal poglejte katere niso potrebne in je že dolgo nima noben član pa jih odstrante. Pa mogoče pol nove naprimer za te ko bodo komentirali forume, pa za tiste ki bodo vodili tekmovanje za najbolši forum; pač za take podforume ki so aktivni

havefun. <3
->saj mamo stopnjo za tiste ki bi pridno svetovali, ampak se nihče ne javi za to stopnjo, pa tudi nihče ne komentira toliko da bi mu to stopnjo dali, če bi pa naredli tako kot si svetovala pa bi rekli da smo prekopirali za forumom AD, ker tako majo tam, mi pa ponavljali ne bomo tak da bo ostalo tako kot je
->z barvo bomo vidli kaj se da narediti
->za moderatorja in promotorja je ves čas možnost da se kdo javi, ker tudi ko smo naredili poseben razpis se nihče ni javil, mate pa vsi ves čas možnost da se javite za vse posebne stopnje
-> tekmovanje za unikatnost foruma bom zbrisala, ampak pustila sem ga ker sem mislila da nam bo uspelo tekmovanje speljati do konca, drugo tekmovanje pa je že odprto ampak se še zbirajo prijave, ampak za to da bodo ta tekmovanja aktivna boste pa morali poskrbeti vi s svojimi prijavami ker tu sva pa midve z petro brez moči, če se vi ne prijavite ne moremo delati čudežev
-> stopnje bomo pa tudi uredili

hvala ker si si vzela čas in napisala predloge [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Majchi.Ka*
Majchi.Ka*
Število prispevkov : 311
Join date : 2010-01-01

PREDLOGI - Page 3 Empty
Sat Dec 25 2010, 14:09 #54

hehe ni panike.
saj na ad tisto ocenjevanje je že v košu, to sva z maticem mela načez tko da ne bi blo kopirano :)
Back to top Go down

Junkie.
Junkie.
Število prispevkov : 1287
Join date : 2009-12-16

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 12:28 #55

odstranite reklame.
Back to top Go down

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 12:35 #56

sj jo mamo odstranjeno :)
Back to top Go down

Junkie.
Junkie.
Število prispevkov : 1287
Join date : 2009-12-16

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 12:38 #57

jaz jih še kar vidim O.O
Back to top Go down

rebeib.erotavlas:*
rebeib.erotavlas:*
Število prispevkov : 604
Join date : 2010-01-16

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 12:53 #58

maš privide kr jih res ni xD edino kadar si na forumu kot gost ;)
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 13:26 #59

reklame so naštimane tako da jih vidijo člani in gostje, moderatorji in admini pa jih na vidimo
jaz bi jih z veseljem odstranila če bi bilo možno, vendar lahko to stori samo tisti ki je forum ustvaril
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

rebeib.erotavlas:*
rebeib.erotavlas:*
Število prispevkov : 604
Join date : 2010-01-16

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 13:39 #60

ja pošljite ji email sporočilo :) sej ma u profilu email ..
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 14:05 #61

*sarchy~friendly vampire* wrote:
ja pošljite ji email sporočilo :) sej ma u profilu email ..
misliš da še nismo probali? [You must be registered and logged in to see this image.]
na vse mogoče načine smo že poskušali priti do nje, pa nam nikakor ni uspelo
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

rebeib.erotavlas:*
rebeib.erotavlas:*
Število prispevkov : 604
Join date : 2010-01-16

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 14:22 #62

ja kod pa hodi no? xD lohk tut da je vidla email sporočilo sam da ga je prezrla. začnite ji grenit življenje? xD ja dobro lohk tut da si je spremenila email ali pa pozabila na geslo. drgače pa škoda. al pa lohk bi naredili da bojo meli usi navadni člani foruma svojo posebno stopnjo. in pol ne bo noben vidu tistih reklam. dobro, vem da je neumna ideja a je najbolše kar sem upala zdej spravit skup xD
Back to top Go down

candy.
candy.
Število prispevkov : 50
Join date : 2010-11-18

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 15:34 #63

jst če bi bla na vašem mestu bi ji grenila življenje ker lohk da res prezira sporočila. pa eno uprašanje mam. kdo je bil ustanovitelj tega foruma? ne mislim glavni admin ampak kdo je forum spravil skupej (ker mi je kristalno jasno, da glavni admin ni, zato keer je enostavno forum pozabiu)
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 15:44 #64

candy. wrote:
jst če bi bla na vašem mestu bi ji grenila življenje ker lohk da res prezira sporočila. pa eno uprašanje mam. kdo je bil ustanovitelj tega foruma? ne mislim glavni admin ampak kdo je forum spravil skupej (ker mi je kristalno jasno, da glavni admin ni, zato keer je enostavno forum pozabiu)
forum je ustanovila članica z imenom Admin
vendar ga je že od začetka urejala perešček, ki pa ga je kasneje predala meni [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

lemon.
lemon.
Število prispevkov : 18
Join date : 2010-12-27

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 17:52 #65

Predlagam da v podforumu fashion date še en pod.forum [ v tist pod.forum] z imenom Modeli kje bi člani predstavljali modele...recimmo miraod ker...to bi dal ker mamo že igralke pa igr... zdej bi loh meli še modele.
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 20:49 #66

lemon. wrote:
Predlagam da v podforumu fashion date še en pod.forum [ v tist pod.forum] z imenom Modeli kje bi člani predstavljali modele...recimmo miraod ker...to bi dal kezačetek kar v tej temir mamo že igralke pa igr... zdej bi loh meli še modele.
lahko zaenkrat kar v tistem podforumu odpreš temo z opisom modelovpa če bo veliko opisov, bomo odprli poseben podforum [You must be registered and logged in to see this image.]
jaz pa bi tebi predlagala da piši z navadno pisavo in ne z poudarjeno
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

lemon.
lemon.
Število prispevkov : 18
Join date : 2010-12-27

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Dec 28 2010, 22:19 #67

Oke,super.

Vredu neebom več :P
Back to top Go down

Gaju.Dinosaur.^^
Gaju.Dinosaur.^^
Število prispevkov : 44
Join date : 2010-12-24

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 14:43 #68

No..predlagam, da bi med izdelki za forume dodali tudi podforum kjer bi lahko mi kaj prodajali. :234:
Back to top Go down
http://artmiley.slovenianforum.com/

^ ^PetraBieber^ ^
^ ^PetraBieber^ ^
Število prispevkov : 1079
Join date : 2010-06-13

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 14:48 #69

ja sam to majo na AD-ju pa bi pol kdo reku da ponavlamo za njimi :)
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 14:56 #70

petra wrote:
ja sam to majo na AD-ju pa bi pol kdo reku da ponavlamo za njimi :)
točno tako kot je rekla petra rekli bi da kopiramo, poleg tega pa s čim naj bi po tvojem mnenju kupovali? ker tam majo evre, potem bi mi tudi morali dodati nekaj takega pa če bi imeli isto takšen denar bi bilo še dodatno kopiranje

jaz mislim da lahko izpolnimo ta tvoj predlog samo pod pogojem če se bo kdo spomnil na kaj res izvirnega s čim bi plačevali te izdelke [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Gaju.Dinosaur.^^
Gaju.Dinosaur.^^
Število prispevkov : 44
Join date : 2010-12-24

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 15:27 #71

Aja, sam majo zdej na vseh forumih tko, drgač. Drgač pa nč, sej bi lahko tud z točkami, da jih nebi mel sam za gledat..
Back to top Go down
http://artmiley.slovenianforum.com/

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 15:29 #72

Gaju.Dinosaur.^^ wrote:
Aja, sam majo zdej na vseh forumih tko, drgač. Drgač pa nč, sej bi lahko tud z točkami, da jih nebi mel sam za gledat..
res je da majo na veliko forumih tako, ampak mi mamo raje izvirne in unikatne ideje, ne pa da bi imeli nekaj kar imajo že vsi
točke:ampak to bi bilo zelo podobno kot so evri, tak da bo treba malo premislit pa kako bolj izvirno idejo ugotovit, pa bomo videli kaj bo [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Gaju.Dinosaur.^^
Gaju.Dinosaur.^^
Število prispevkov : 44
Join date : 2010-12-24

PREDLOGI - Page 3 Empty
Tue Jan 11 2011, 15:53 #73

No ja..sej mate prov.
Zarad tega, boste pa mogoče bolši forum. :)
Vem, se bom probala kej spomnt. :xD;:
Back to top Go down
http://artmiley.slovenianforum.com/

@Tinnie
@Tinnie
Število prispevkov : 292
Join date : 2010-04-18

PREDLOGI - Page 3 Empty
Fri Jan 14 2011, 15:57 #74

Lahko bi dali druge navadne stopnje bolj unikatne in v višino malo večje,pa v dolžino bi bile lahko 100
ker je lepše videt

EDIT*

Lahko bi dali kakšno bolj svtlo ozadje
Back to top Go down

lolish
lolish
Število prispevkov : 9071
Join date : 2009-08-03

PREDLOGI - Page 3 Empty
Fri Jan 14 2011, 16:19 #75

@ShawtyBibs wrote:
Lahko bi dali druge navadne stopnje bolj unikatne in v višino malo večje,pa v dolžino bi bile lahko 100
ker je lepše videt

EDIT*

Lahko bi dali kakšno bolj svtlo ozadje
kar se stopenj tiče nisem jaz imela nič z njimi
ozadje pa mora biti malo temnejše, ker bi bil forum drugače presvetel, ker druge barve so ful svetle, nekaj pa mora biti malo temnejšega
Back to top Go down
https://oglasevanje.forumakers.com

Sponsored content

PREDLOGI - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

PREDLOGI

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Oglaševanje :: POMEMBNO :: vase mnenje-